Specjalista ds. Formulacji

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice K/łodzi

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Prowadzenie procesu rozwoju i wytwarzania postaci leku do etapu transferu technologii ze skali laboratoryjnej do skali pilotażowej i wdrożenia do produkcji oraz zakończenia procesu rejestracji;

  • Nadzorowanie i bezpośrednie uczestnictwo w wytwarzaniu serii pilotażowych oraz wdrożeniowych w obszarze produkcyjnym;

  • Prowadzenie dokumentacji badawczej oraz laboratoryjnej z wykonywanych prób;

  • Tworzenie dokumentacji GMP obszaru, dokumentacji badawczej oraz technologicznej związanej z próbami technologicznymi;

  • Opracowanie i przygotowanie niezbędnej dokumentacji transferowej do obszaru produkcyjnego oraz dokumentacji rejestracyjnej dla rozwijanej postaci leku;

  • Poprawa „starych” technologii produkcyjnych w celu dostosowania ich do obecnych wymogów jakościowych;

  • Współtworzenie opisu zgłoszeń patentowych oraz publikacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego farmaceutycznego lub chemicznego z elementami farmacji, lub inne pokrewne;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Znajomości podstaw GMP i tworzenia systemu jakości;

  • Znajomości procesów technologicznych w farmacji;

  • Znajomości specyfiki rozwoju generycznego produktu leczniczego;

  • Umiejętności współpracy w zespole, zorientowania na cel, analitycznego myślenia oraz chęci dzielenia się wiedzą.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;

  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
15.03.2017

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Przemysł / Produkcja