Inżynier jakości

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, zlokalizowanej pod Wrocławiem, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżyniera jakości.

Miejsce pracy: Wrocław (Biskupice Podgórne)

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości procesów produkcyjnych i wyrobu gotowego

  • Wprowadzanie i utrzymanie systemów zarządzania jakością

  • Przeprowadzanie analiz SPC i MSA

  • Wprowadzanie działań korygujących

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową

  • Współpraca z działem rozwoju i produkcji przy wdrażaniu nowych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży automotive)

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób spoza Wrocławia

  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kantyna pracownicza

  • Dofinansowanie do kursów językowych

  • Pełne szkolenie wdrożeniowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Praca w międzynarodowym środowisku przy użyciu najnowszych technologii

Ostatnia aktualizacja:
30.08.2020

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości