Inżynier w dziale przygotowania ofert (telekomunikacja kolejowa)

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Łódź Zgierz

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji projektowej/przetargowej w branży telekomunikacyjnej w inwestycjach kolejowych

  • Dobór rozwiązań, materiałów i urządzeń do wymagań projektów

  • Kalkulacja kosztów, przygotowanie kosztorysów ofertowych

  • Pozyskiwanie od dostawców ofert na urządzenia, materiały oraz od podwykonawców na roboty

  • Przygotowanie części merytorycznej oferty dla klienta

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie o profilu technicznym bądź w trakcie nabywania wyższego wykształcenia (mile widziana specjalizacja: telekomunikacja, informatyka, elektronika lub elektrotechnika)

  • Praktyczna znajomość realiów rynku kolejowego

  • Specjalistyczna wiedza z zakresu projektowania i budowy linii kablowych

  • Praktyczna wiedza z tworzenia kalkulacji i wycen

  • Znajomość systemów łączności stosowanych na kolei

  • Podstawowa znajomość programu typu CAD oraz Norma i Zuzia

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Dokładność, terminowość, komunikatywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników

  • Dodatkowe benefity m.in. w postaci karty Multisport, pakietu medycznego, ubezpieczenia

  • Możliwość pracy na pełen etat/część etatu (1/2, ¾)/ częściowej pracy zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
10.02.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja