Elektromechanik samochodowy

MOTOKARIERA S.C.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać z diagnozę usterek mechanicznych i elektromechanicznych, wykonywanie napraw elektrycznych i elektronicznych w pojazdach. Zajmować się będzie również doposażeniem pojazdów oraz programowaniem i aktualizacją oprogramowania systemów samochodowych.

Wymagania

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie kierunkowe

  • praktyczne umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • wysoko rozwinięty zmysł techniczny

  • determinacja w dążeniu do rozwiązania problemów technicznych

  • zaawansowanej wiedzy z zakresu elektryki i elektroniki pojazdowej

  • mile widziane doświadczenie w Autoryzowanych Stacjach Obsługi

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę i pełne rozliczenie dochodów

  • pracę w renomowanym ASO

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń technicznych

  • atrakcyjne warunki wynagradzania (uzależnione od doświadczenia i umiejętności)

  • zaplecze socjalne i narzędziowe

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż