Programista/ka PCS7

Trenkwalder

Opis stanowiska

  • programowanie, konfigurację, testowanie i uruchomienie systemów PCS7,

  • przygotowanie dokumentacji realizowanych projektów.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne, preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka,

  • praktyczna znajomość programowania oraz konfiguracji sterowników PLC Siemens serii S7,

  • biegła znajomość systemu sterowania PCS7,

  • doświadczenie w projektowaniu, modernizacji oraz serwisowaniu systemów sterowania opartych na oprogramowaniu PCS7,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • znajomość oraz doświadczenie w pracy z dodatkowymi komponentami systemu (CIS CK, Cement, Batch, Route Control itp.) będą dodatkowymi atutami,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność,

  • umiejętność współpracy w grupie oraz wymiany doświadczeń,

  • zorientowanie na wyniki.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • profesjonalny system szkoleń.

Ostatnia aktualizacja:
08.11.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie