HR Business Partner

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • zarządzanie komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną;
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi;
  • monitorowanie absencji i urlopów pracowniczych;
  • przygotowywanie i realizacja planów rekrutacyjnych;
  • przygotowywanie i aktualizacja opisów stanowisk pracy przy współpracy z kierownikami.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane Zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia);
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji w języku angielskim;
  • dobra znajomość pakiety MS Office;
  • doświadczenie w pracy w dziale personalnym (rekruracja, prowadzenie akt personalnych pracowników, prowadzenie ocen pracowniczych).

Firma oferuje:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w międzynarodowej firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na zastępstwo (1-1,5 roku);
  • dofinansowanie do kursów językowych, studiów podyplomowych, szkoleń;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop), program dofinansowania do wakacji.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Human Resources