Specjalista ds. Personalnych

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Opis stanowiska

  • udział w przygotowywaniu i realizacja procesów rekrutacji kandydatów

  • wparcie działań HR m.in.  Employer Branding, komunikacji z pracownikami oraz w obszarze ocen pracowniczych

  • wdrażanie nowych pracowników do firmy

  • organizacja szkoleń

  • współpraca z uczelniami wyższymi, szkołami średnimi, urzędami pracy oraz innymi instytucjami rynku pracy

  • sporządzanie raportów i analiz personalnych

  • pomoc przy prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel)

  • sumienność, bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • odpowiedzialność

  • kreatywność

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, Socjologia)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • udział w bieżących projektach HR oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry