Specjalista ds. Ekonomicznych

Budimex SA

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,

  • ewidencja księgowa  wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych kontraktów,

  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń,

  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania,

  • bieżące raportowanie i analiza wyniku produkcyjnego kontraktu,

  • monitorowanie procesu płatności,

  • analiza dokumentacji kontraktu od strony prawno-finansowej,

  • sporządzanie podstawowych analiz i raportów finansowych,

  • archiwizacja dokumentów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego ekonomicznego lub wyższego ekonomicznego z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku księgowo-finansowym,

  • znajomości podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych oraz praktycznej umiejętności księgowania,

  • zdolności szybkiego uczenia się i umiejętności pracy w zespole,

  • samodzielności, odpowiedzialności, sumienności, zaangażowania,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel - poziom min. średnio zaawansowany.

Ostatnia aktualizacja:
06.06.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki