Operator wózków widłowych / Magazynier

POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.

Teolin

Opis stanowiska

  • obsługa wózków widłowych spalinowych na terenie całego zakładu,

  • odbieranie wyrobów spakowanych z linii produkcyjnych,

  • transport jednostek ładunkowych wewnątrz magazynu,

  • staranne składowanie wyrobów na magazynie,

  • dbałość o jakość transportowanego asortymentu,

  • efektywne zagospodarowanie powierzchni magazynowej,

  • kontrola ilościowo-jakościowa odbieranych wyrobów z linii produkcyjnych,

  • czynny udział w inwenturach oraz wyjaśnieniach ewentualnych rozbieżności,

  • ręczne szykowanie towarów pod niestandardowe zamówienia,

  • załadunek / rozładunek transportów,

  • dodatkowo (region łódzki): wsparcie laboratorium w codziennych działaniach gwarantujemy przygotowanie do pracy.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętne zarządzanie czasem pracy,

  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków.

Oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w systemie dwuzmianowym (region Sobota),

  • pracę w systemie jednozmianowym (region Teolin),

  • przyjazną atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2017

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja