Inżynier procesów logistycznych

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy świadczącej usługi logistyczne poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Specjalista ds. Planowania Rozwiązań Logistycznych,
Miejsce pracy: okolice Łodzi

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Obliczanie wydajności i opłacalności procesów logistycznych
  • Odpowiedzialność za projektowanie nowych usług i procesów logistycznych na podległym magazynie
  • Analizowanie zachodzących w magazynie procesów
  • Udział w opracowywaniu nowych rozwiązań z obszaru logistyki kontraktowej
  • Uczestnictwo w spotkaniach z potencjalnymi klientami w celu zaprezentowania przygotowanej oferty

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w projektowaniu procesów logistycznych na dużych obszarach magazynowych
  • Wysoko rozwinięta umiejętność planowania z naciskiem na obliczanie wydajności procesów oraz kosztów realizacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SAP
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie kraju

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty system benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia.

Ostatnia aktualizacja:
29.07.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Logistyka / Dystrybucja