Pracownik sortowni

KS Service

Stryków

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • skanowanie i sortowanie przesyłek zgodnie z przyjętymi w firmie standardami

  • załadunek oraz rozładunek aut dostawczych

  • tworzenie opakowań zbiorczych

  • dbanie o bezpieczeństwo oraz zachowanie porządku w miejscu pracy

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

  • chęć do pracy w systemie zmianowym: 16:00 - 00:00, 18:30-2:30, 21:00-5:00

  • uczciwość oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • sprawność fizyczna

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie niewątpliwym atutem

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 15 zł brutto w pierwszym miesiącu pracy

  • stawkę godzinową w wysokości 16 zł brutto już od drugiego miesiąca zatrudnienia

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • bezpłatny transport do miejsca zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
02.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna