Konsultant/konsultantka ds. sprzedaży perfum

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Nr ref: KSD/050/QNN

Zadania:

  • Prezentowanie Klientom zapachów znanej prestiżowej marki (damskich i męskich)

  • Opanowanie wiedzy o produktach zapachowych marki

  • Dążenie do zakończenia każdej prezentacji zapachu sprzedażą

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Zapraszanie do ponownej wizyty w perfumerii

Wymagania

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista/ kultura słowa

  • Miła aparycja, dbanie o nienaganny wygląd i postawę ciała

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem

  • Elegancja i klasa w sposobie bycia

  • Pozytywne usposobienie

  • Doświadczenie w pracy wymagającej kontaktu z Klientem - mile widziane

  • Zainteresowanie branżą kosmetyczną - mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy dla prestiżowej, luksusowej marki - od zaraz!

  • Pracę dopasowaną do dostępności kandydatów

  • Pracę w znanych perfumeriach/ drogeriach na terenie Łodzi

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Umowę zlecenie

  • Dostęp do pakietu zniżek Manpower Premium

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2016

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Sprzedaż / Obsługa klienta