Główny Analityk Systemów

Orange Polska S.A.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie dostępności infrastruktury IT dla systemów obsługiwanych przez Orange

  • Obsługa, usuwanie i koordynacja złożonych wielowarstwowych awarii, incydentów w infrastrukturze środowisk IT

  • Realizacja niestandardowych i skomplikowanych prac wdrożeniowych

  • Uczestnictwo w projektach dotyczących optymalizacji, rozwoju i wdrożeń systemów

  • Uczestnictwo w procesach: dostarczanie infrastruktury, zarządzanie zmianą, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie incydentami, zarządzanie problemami

Wymagania

  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w obsłudze serwerów z OS Windows oraz OS Linux

  • Znasz platformy wirtulizacyjne (Hyper-V, VMware)

  • Znasz narzędzia do automatyzacji (np. ansible i Puppet)

  • Masz podstawową wiedzę z zakresu utrzymania platformy Big Data

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną

  • Jesteś gotowy na pracę w systemie zmianowym (8.00-16.00,14.00-22.00)

Oferujemy

  • Widoczne efekty

  • Przestrzeń do inicjatywy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową bez limitów

  • Realne wyzwania na co dzień

  • Zawsze na czasie

Ostatnia aktualizacja:
08.06.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Telekomunikacja