Tester Jira

Connectis_

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Udział w testowaniu i wdrażaniu nowych projektów w tym aplikacji mobilnych

  • Przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych

  • Wdrażanie testów funkcjonalnych i automatycznych

  • Współpraca z Klientem biznesowym

  • Raportowanie błędów aplikacji wykrytych podczas testów

  • Analiza wyników działań testowych

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu

  • Znajomość aplikacji bankowych

  • Praktyczna wiedza i umiejętności testowania urządzeń mobilnych

  • Znajomość zasad testowych, technik, procedur, metod i procesów

  • Znajomość WEB, JavaScript, HTML, a także systemów operacyjnych Windows/UNIX, relacyjnych baz danych

Oferujemy:

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich

  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce

  • Pracę w firmie z nagrodami: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu oraz HR Dream Team

  • 2000 zł za każde polecenie specjalisty do naszych projektów

  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki

Wymagania

Wymagania technologiczne:

  • WEB

  • HTML

  • JavaScript

  • Windows/UNIX

Oferujemy

Benefity

  • komputer

  • pakiet medyczny

  • pakiet sport

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie