Pracownik działu personalnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Nr ref: KAD/050/QNN

Zadania:

  • bieżąca obsługa pracowników w zakresie administracji personalnej

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych

  • udział w projektach kadrowych

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)

  • znajomość przepisów prawa pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym

  • znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • umowę o pracę na zastępstwo - przynajmniej do marca 2017

  • możliwość korzystania z pakietu benefitów Manpower Premium (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do karty Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU)

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Ostatnia aktualizacja:
27.01.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry