Płatne praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego

KPMG

Opis stanowiska

Czym zajmuje się zespół?

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się m.in. doradztwem w zakresie podatku VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, fuzji i przejęć, podatków międzynarodowych, cen transferowych, cła i akcyzy, postępowań podatkowych i sądowych, ulg i dotacji, oraz bankowo-finansowych regulacji podatkowych.

W KPMG możesz pracować w:

  • audyt
    ogólny

  • audyt
    instytucji
    finansowych

  • doradztwo
    podatkowe

  • usługi
    doradcze

  • kancelaria
    prawnicza
    D. Dobkowski

  • usługi
    księgowe

Wymagania

Od kandydatów
oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub statusu studenta IV lub V roku (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze),

  • zainteresowania tematyką podatkową oraz chęć rozwoju w tym obszarze,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word), bardzo dobrych wyników na studiach.

Oferujemy

Dlaczego warto
pracować w KPMG?

  • płatne praktyki studenckie

  • prestiż

  • stała możliwość nauki i rozwoju

  • dobra
    atmosfera

  • szacunek do indywidualności

  • zbalansowany czas pracy

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • ciekawe i innowacyjne projekty

  • wolontariat pracowniczy

  • program Corporate Wellness

• nowoczesna przestrzeń biurowa • masaże w biurze • 15 dofinansowanych sekcji sportowych

• imprezy integracyjne • świeże owoce • przyjazne wprowadzenie do firmy • wsparcie kolegów i przełożonych

Ostatnia aktualizacja:
21.02.2019

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Praktyki / Staż