Specjalista ds. Projektów z j. czeskim lub słowackim

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • praca w jednym z obszarów: finanse, księgowość, IT, logistyka, obsługa klientów, HR, administracja,

  • codzienny kontakt z Klientami w języku czeskim i/lub słowackim,

  • telefoniczna i mailowa obsługa zamówień Klientów oraz udzielanie im wsparcia merytorycznego,

  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami,

  • dbanie o wysokie standardy jakości obsługi.

Wymagania

  • biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze klienta,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami,

  • dobra organizacja pracy,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • bogaty pakiet benefitów,

  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta