Koordynator Sieci Sklepów

HR Support

Aleksandrów Kujawski Ciechocinek Toruń Włocławek

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • Bieżący nadzór nad sprzedażą w sieci detalicznej sklepów firmowych

  • Rekrutacja i szkolenie personelu

  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek i ich promocja

  • Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych

  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów

  • Nadzorowanie oraz skuteczne motywowanie podległego zespołu sprzedażowego

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Wdrażanie programów promocyjnych

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży spożywczej, mile widziana branża piekarniczo-spożywcza

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

PRACODAWCA ZAPEWNIA:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę, stała pensję

  • Premie od osiągniętych celów sprzedażowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • Samochód służbowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach branżowych

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta