Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim (bez j. angielskiego)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-26-53627 Wynagrodzenie: 5300 - 5800 PLN

Dla naszego klienta, firmy działającej w sektorze usług poszukujemy osób posługujących się swobodnie językiem niemieckim na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta z j. niemieckim.

Zakres obowiązków:
- Telefoniczna obsługa klienta w j. języku niemieckim (wyłącznie połączenia przychodzące);
- Odpowiadanie za zapytania, rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez klientów;
- Wprowadzanie danych do systemu;
- Sprzedaż produktów i usług firmy (fakultatywnie).

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie;
- Wysokie umiejętności komunikacyjne;
- Mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi klienta.

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, teatru;
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych 8/10 - 16/18

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Administracja biurowa