Ratownik Medyczny

LUX MED Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Praca w placówce przyzakładowej LUX MED w Łodzi.

(Pobieranie krwi, badania EKG, czynności administracyjne – obsługa systemu w podstawowym zakresie recepcyjnym).

Wymagania

  • Wykształcenie średnie medyczne;

  • Dyplom uprawniający do wykonywania zawodu;

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika medycznego, preferowane w pracy w SOR, karetce, izbie przyjęć;

  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista;

  • Dyspozycyjność;

  • Odpowiedzialność, punktualność, rzetelność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych;

  • Różnorodne formy zatrudnienia;

  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach

Ostatnia aktualizacja:
30.12.2018

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna