Specjalista ds. obsługi transakcji

BZ WBK Leasing S.A.

Opis stanowiska

Już dziś odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej i przekonaj Nas, że właśnie CIEBIE SZUKAMY

www.leasing24.pl

Wymagania

Potrzebujemy Ciebie, bo:

  • chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży usług finansowych,

  • lubisz wyzwania i jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów,

  • chcesz się rozwijać  w jednej z największych firm leasingowych w Polsce,

  • jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zmieniającym się otoczeniu,

  • jesteś mobilny i posiadasz prawo jazdy kat. B.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • rzetelne i terminowe podjęcie zgłoszeń sprzedażowych,

  • obsługę procesu sprzedażowego (tj. kontakt z klientem, zebranie dokumentów do wniosku, podpisanie umowy),

  • budowanie wizerunku BZWBK Leasing SA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera finansowego polskich firm.

Pamiętaj jednak, że musisz spełnić kilka wymagań. Szukamy ludzi, którzy:

  • dokładnie i uczciwie realizują zadania,

  • efektywnie potrafią organizować swój czas,

  • pracują zespołowo,

  • są otwarci na nowe wyzwania.

Mile widziani studenci studiów wieczorowych i zaocznych.

W zamian za współpracę z nami zaoferujemy Tobie:

  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy, bo będziemy Cię szkolić,

  • pakiet praktycznych umiejętności, których Cię nauczymy, z obszarów w których jesteśmy ekspertami,

  • wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym adekwatnym do osiąganych wyników,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • korzystanie z pakietu socjalnego.

Ostatnia aktualizacja:
19.01.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta