Menadżer ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji Cementu i Chemii Budowlanej w Pionie Handlowym

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz

Opis stanowiska

Główne zadania

  • rozwój sprzedaży cementu i chemii budowlanej w poszczególnych kanałach dystrybucji,

  • rozwój oferty i wprowadzanie nowych produktów na rynek,

  • organizacja nowych kanałów wsparcia sprzedaży i działania marketingowe wspierające sprzedaż (szkolenia, prezentacje),

  • wsparcie zespołu sprzedaży z obszaru dystrybucji,

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w podległych obszarach biznesu,

  • wypracowanie i utrzymanie odpowiednich standardów współpracy i zarządzanie relacjami z klientami w podległych obszarach.

Wymagania

Wymagania formalne

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne lub budowlane będzie dodatkowym atutem),

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą chemii budowlanej lub pokrewnej działalności,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze i sprzedaży do sieci nowoczesnej,

  • Znajomość branży i rynku materiałów budowlanych,

  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,

  • Mile widziana znajomość obsługi programów z grupy SAP,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji B2B,

  • Mobilność i dyspozycyjność,

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu.

Oczekiwania interpersonalne

  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów,

  • Orientacja na klienta i umiejętności budowania długofalowych relacji,

  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność w działaniu,

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,

  • Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych.

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta