Wykładowca / Adiunkt

Społeczna Akademia Nauk

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, podyplomowych oraz z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (e-Learning),

  • prace organizacyjne na rzecz Uczelni w zakresie dokumentacji, rozwoju i promocji kierunku,

  • w przypadku zatrudnienia na stanowisko badawczo- dydaktyczne udział w pracach naukowo-badawczych,

  • udział w projektach realizowanych przez Uczelnię.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk społecznych.

  • 2-letnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie prowadzenia zajęć,

  • doświadczenie w praktyce zawodowej zgodnego z kierunkiem kształcenia,

  • doświadczenie organizacyjne w zakresie działań organizacyjnych na kierunku,

  • znajomość języka angielskiego na min. poziomie B2.

Wymagane dokumenty:

  • CV,

  • kopię dyplomu ukończenia studiów wyższych lub stopnia naukowego doktora,

  • list motywacyjny,

  • wykaz osiągnięć naukowych (publikacje, konferencje naukowe – polskie i międzynarodowe
    z uwzględnieniem wystąpień na konferencjach),

  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawowe miejsce pracy) lub umowę cywilnoprawną,

  • przyjazną atmosferę,

  • perspektywę rozwoju zawodowego w instytucji edukacyjnej o ogólnopolskim zasięgu,

  • możliwość samodzielnego prowadzenia wybranych projektów edukacyjnych,

  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje,

  • wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych dla studentów zagranicznej uczelni partnerskiej lub wyjazdy w celach szkoleniowych.

Ostatnia aktualizacja:
06.09.2020

Branża / kategoria:
Edukacja / Nauka / Szkolenia