Specjalista ds. Logistyki

Procefar Sp. z o.o.

Łódź Ul. Kilińskiego 230

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz mógł/ mogła:

  • planować trasy dystrybucyjne, nadzorować dostaw do Klientów,

  • dbać o zgodność i terminowość realizowanych dostaw,

  • prowadzić dokumentację transportową,

  • współpracować z Działem Obsługi  Klienta i magazynami w celu optymalizacji procesu dystrybucji,

  • rozpatrywać reklamacje dystrybucyjne.

Wymagania

Oczekiwania, jakie stawiamy wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,

  • chęć do odbycia w pierwszym miesiącu zatrudnienia szkolenia we Wrocławiu,

  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,

  • znajomość topografii Łodzi i woj. Łódzkiego,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, zdolność szybkiego podejmowania decyzji,

  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie oraz wkład w realizację wyznaczonych celów oferujemy:

  • możliwość poznania „miasta spotkań” w trakcie miesięcznej delegacji,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

  • możliwość korzystania z bogatych pakietów socjalnych.

Ostatnia aktualizacja:
08.03.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja