Koordynator pracowników tymczasowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:
- pośrednictwo między Agencją pracy a Pracownikiem tymczasowym
- dbałość o zachowanie standardów jakościowych zgodnych ze specyfikacją produkcji
- praca na jedną zmianę
- bieżąca obsługa pracowników tymczasowych (wydawanie umów, wniosków urlopowych, pilnowanie ewidencji czasu pracy pracowników)

Wymagania

Wymagania:
- skrupulatność i precyzja w działaniu
- zaangażawonie w wykonywane zadania
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość stałego zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie + dodatki
- możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta multisport, prywatna opieka medyczna, system rabatowy)

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji na pośrednictwem portalu bądź o pozostawanie swojego CV w Agencji Manpower na ul. Dąbrowskiego 238 wejście od ul. Technicznej w Łodzi w godzinach 8:00 - 17:00.

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry