Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Gi Group Sp. z o.o.

Kutno

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

- Wybór produktów i pozyskanie ich dostawców

- Monitorowanie i analiza rynku w poszukiwaniu potencjalnych dostawców oraz ocena rynku konkurencji

- Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi pod kątem wyboru oferty i zakupu produktu

- Kontrola zapasów magazynowych i utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie

- Przygotowywanie działań promocyjnych zgodnych z przyjętym harmonogramem promocji

Wymagania:

- Znajomość j. angielskiego na poziomie przynajmniej B2

- Znajomość j. włoskiego mile widziana

- Chęć rozwoju w dziale zakupów

- Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

- Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

- Możliwość podnoszenia swoim kompetencji

- Szkolenia organizowane we Włoszech

- Bardzo dobra atmosfera wewnątrz struktur firmy

- Miejsce pracy: Holenderska, Kutno

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Policealne

Branża / kategoria:
Logistyka