Pracownik sortowni

KS Service

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do Twoich zadań należeć będzie głównie skanowanie oraz sortowanie przesyłek w firmie kurierskiej, a także załadunek oraz rozładunek samochodów z paczkami. Ważne jest także dbanie o czystość i zachowanie bezpieczeństwa na swoim stanowisku pracy.

Wymagania

WYMAGANIA

Jesteś dyspozycyjny i gotowy podjąć pracę na zmianę nocną, czyli od 18:00 do 02:00?

Masz doświadczenie w podobnej pracy lub chcesz takie zyskać?

Jesteś zaangażowany i chętny do podjęcia pracy?

Nic więcej nie oczekujemy, to dla nas najważniejsze!

Oferujemy

OFERUJEMY

Oferujemy możliwość długotrwałego zatrudnienia, rozpoczynającego się od umowy zlecenie ze stawką godzinową 14,04 zł brutto, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kurierskim. Zapewniamy także przeszkolenie przygotowujące do pracy.

Ostatnia aktualizacja:
09.01.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja