Mechanik serwisu maszyn budowlanych

Komatsu Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Praca w serwisie mobilnym i wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu budowlanego Komatsu i Sennebogen u klienta

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami w regionie

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki Komatsu i Sennebogen na rynku

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w serwisie maszyn w branży budowlanej lub pokrewnej

  • Posiadasz wykształcenia min. średnie (preferowane kierunki techniczne)

  • Dobrze znasz układy mechaniczne, budowę maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Posiadasz umiejętność czytania schematów technicznych (elektrycznych i hydraulicznych)

  • Jesteś mobilny i dyspozycyjny

  • Posiadasz prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • System premiowy powiązany z Twoimi zadaniami

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon

  • Szkolenia rozwijające wiedzę techniczną i posiadane kompetencje

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Kartę Multisport

  • Pakiet socjalny

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się międzynarodowej firmie

Ostatnia aktualizacja:
23.03.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż