Inżynier Budowy w branży elektrotechnicznej

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Opis stanowiska

  • aktywna współpraca z kierownikami realizującymi inwestycje

  • weryfikowanie przedmiarów budowlanych

  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej

  • aktualizowanie cenników oraz obliczeń budowlanych

  • wyszukiwanie nowych technologii zamiennych w celu optymalizacji procesu budowlanego

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • negocjacje cenowe

  • kontakty z dostawcami

  • progres w nabywaniu wiedzy oraz doświadczenia zawodowego

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe

  • znajomość oprogramowania Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office

  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna

  • sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność samodzielnej pracy, odpowiedzialność

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole

  • wspólny rozwój w dynamicznej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej

Ostatnia aktualizacja:
07.05.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie