Pracownik Transportu Wewnętrznego

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • dostarczanie materiału do linii produkcyjnych i linii pras przy pomocy zdefiniowanych systemów i środków transportu wewnątrzzakładowego

  • odbieranie pustych opakowań i odpadów z linii montażowych i ich segregowanie

  • przygotowanie materiałów do wydania na montaż

  • utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach

  • dbałość o przewożone ładunki, powierzony sprzęt i elementy wyposażenia zakładu,

  • wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części

  • przestrzeganie założeń jakościowych firmy, w szczególności identyfikowalność części, FIFO, postępowanie z produktem niezgodnym

  • reagowanie i informowanie przełożonego o nieprawidłowościach w procesie przepływu materiału i dbałość o bezpieczeństwo na terenie zakładu,

  • czynny udział w projektach optymalizacyjnych procesy logistyczne,

  • udział w ciągłym doskonaleniu procesów logistycznych poprzez korzystanie z narzędzi takich jak: Top Idea, B/A Kaizen, F-Tag, Near Miss, itp.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w pracy w magazynie lub przy obsłudze wózków widłowych

  • znajomość zagadnień Kanban oraz systemów magazynowania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych w tym wózki ciągnikowe

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez zakład

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów

  • pakiet atrakcyjnych szkoleń

  • możliwość pracy dla największego producenta sprzętu AGD w Polsce

Ostatnia aktualizacja:
14.08.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja