Biochemik

Mabion S.A.

Konstantynów Łódzki Łódź

Opis stanowiska

  • udział w rozwoju etapu oczyszczania białek rekombinacyjnych, w tym przeciwciał monoklonalnych (FPLC) (m.in. w panelu badań ustalenia przestrzeni procesowej);

  • udział w rozwoju etapu oczyszczania izoform przeciwciał monoklonalnych (HPLC preparatywne) oraz ich fizykochemicznej analityce;

  • dokumentacja pracy zgodnie z wytycznymi systemu jakości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – biotechnologia, biochemia lub chemia;

  • merytoryczne podstawy i doświadczenie z zakresu chromatografii białek (chromatografia powinowactwa, jonowymienna);

  • mile widziana znajomość podstaw merytorycznych i/lub doświadczenie w analizie fizykochemicznej białek;

  • umiejętność pracy z literaturą naukową;

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pracę w systemie zadaniowym;

  • pracę w systemie jakości GMP/GLP;

  • możliwość udziału w unikatowym programie szkoleniowym indywidualnie komponowanym dla pracownika;

  • możliwość awansu na stanowisko Młodszego Specjalistę Biochemika i Specjalistę Biochemika (procedura awansu).

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2016

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia