Praktyki w dziale Audytu - Program World of Audit KPMG

KPMG

Opis stanowiska

Czym jest program?

World of Audit to profesjonalny cykl czterech szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz od nas gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce.

Wymagania

Od kandydatów
oczekujemy

  • statusu absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych,

  • zainteresowania praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiązania swojej zawodowej przyszłości z branżą audytorsko-doradczą,

  • zainteresowania danymi liczbowymi,

  • zainteresowania pracą projektową i zdobywaniem wiedzy od profesjonalistów,

  • nastawienia na pracę o charakterze analitycznym,

  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo),

  • gotowości do rozpoczęcia pracy/praktyk we wrześniu/październiku 2019 roku,

Oferujemy

Dlaczego warto
wziąć udział w programie?

  • gwarantowana oferta praktyk lub pracy

  • płatne praktyki studenckie

  • decyzja o zatrudnieniu w ciągu 48 h,

  • profesjonalny cykl certyfikowanych szkoleń

  • uroczysta gala

  • udział w Audit Camp przed rozpoczęciem praktyk lub pracy

  • szansa na kontynuacje współpracy na stanowisku Asystenta

  • wsparcie kolegów i przełożonych – Program Buddy

  • dobra atmosfera

  • wiedza i doświadczenie ekspertów

• 70% Asystentów to nasi byli Praktykanci •  prestiż • stała możliwość nauki i rozwoju • szacunek do indywidualności • jasna ścieżka kariery • międzynarodowe środowisko pracy •  ciekawe i innowacyjne projekty • wolontariat pracowniczy • program Corporate Wellness Care&Stay
•  nowoczesna przestrzeń biurowa, masaże w biurze • 15 dofinansowanych sekcji sportowych
• imprezy integracyjne • świeże owoce • przyjazne wprowadzenie do firmy

Ostatnia aktualizacja:
31.03.2019

Doradztwo / Konsulting, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Praktyki / Staż