Analityk Finansowy

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Uczestniczenie w procesie planowania finansowego, w tym przygotowanie budżetu i prognozy cash flow firmy,

  • Monitorowanie okresowych wyników finansowych oraz ich analiza i identyfikacja odchyleń,

  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca,

  • Sporządzanie wyceny kontraktów,

  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby zarządu i kadry kierowniczej,

  • Przygotowywanie analiz ad-hoc,

  • Współpraca z działem księgowości i innymi komórkami organizacyjnymi firmy,

  • Współpraca w zakresie wdrażania nowych narzędzi usprawniających i doskonalących procesy raportowania finansowego i systemów finansowych,

  • Współpraca z menedżerami kontraktów.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Wykształcenie wyższe, controlling, finanse,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office w tym w szczególności Excel,

  • Atutem będzie znajomość j. angielskiego i niemieckiego,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilność zatrudnienia.

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki