Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Opis stanowiska

  • prowadzenie kampanii mającej na celu promowanie oferty edukacyjnej w terenie (przede wszystkim w placówkach medycznych)

  • budowanie pozytywnego wizerunku fundacji ESCOLA,

  • prowadzenie rozmów z zainteresowanymi

  • działalność e-marketingowa

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat B.

  • doświadczenie w sprzedaży, zdolności sprzedażowe

  • mile widziany student pragnący zdobyć cenne doświadczenie

Oferujemy

  • umowę zlecenie,

  • dużą samodzielność działania,

  • pracę pozwalającą na rozwój zawodowy i osobisty.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2016

Edukacja / Nauka / Szkolenia, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta