Specjalista ds. Jakości

Da Grasso Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • współpraca przy tworzeniu/aktualizacji obowiązującej dokumentacji systemowej;

  • nadzór nad dokumentacją technologiczną, HACCP, dokumentacją reklamacji Klientów, dokumentacją jakościową produktów zakontraktowanych

  • realizacja procesu reklamacyjnego w tym zgłaszanie reklamacji  i akceptacja odpowiedzi dostawców;

  • umiejętność przeprowadzania testów jakościowych produktów spożywczych;

  • administrowanie bazą danych reklamacji;

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu HACCP, GHP, GMP

  • współpraca z dostawcami i  działami  wewnątrz firmy w zakresie ciągłej poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych, udział w projektach poprawy jakości;

  • monitorowanie parametrów jakościowych produktów spożywczych

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w gastronomii;

  • wykształcenie wyższe o profilu technologia żywności, zarządzanie
    jakością, biotechnologia;

  • znajomość wymogów systemu HACCP i przepisów prawa
    żywnościowego, norm ISO 22000 i ISO 9001, standardu BRC;

  • znajomość aktualnych rozporządzeń dotyczących etykietowania
    produktów spożywczych;

  • praktyczna znajomość aplikacji z rodziny MS Office, w szczególności
    Excel;

  • umiejętność organizacji czasu pracy, umiejętność pracy
    pod presją czasu;

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • dokładność i skrupulatność.

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy o ugruntowanej
    pozycji na rynku, działającej w stabilnej branży

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
    o zasięgu ogólnokrajowym

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
04.08.2017

Farmaceutyka / Biotechnologia, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja