Mechanik w firmie farmaceutycznej

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych

  • przeprowadzanie okresowych przeglądów

  • konserwacja i utrzymywanie w prawidłowym stanie maszyn produkcyjnych

  • prowadzenie działań prewencyjnych zgodnie z przygotowanym harmonogramem

  • aktywny udział we wdrażaniu działań usprawniających

Wymagania

  • wykształcenie min średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia SEP 1kv (lub gotowość do ich wyrobienia)

  • książeczka Sanepid (lub gotowość do jej wyrobienia)

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi i z Głowna

  • karta Lunch doładowana co miesiąc kwotą 200 zł netto (dodatkowo do wynagrodzenia)

  • możliwość korzystania z bezpłatnej, prywatnej opieki medycznej

  • dodatkowe ubezpieczenie NNW

  • dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie Multisport

  • jasna ścieżka rozwoju zawodowego

  • możliwość zdobywania dodatkowych kompetencji

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż