Doradca Klienta

Adreams

Opis stanowiska

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?

Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV?

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

NA START OTRZYMASZ:

  • Umowę bez okresu próbnego - doceniamy Twoją pracę

  • Najwyższe zarobki w branży - nieograniczone pieniądze w systemie premiowym

  • Bogaty pakiet benefitów i ubezpieczeń - stawiamy na Twoje zdrowie

  • Fundacja stworzona dla Ciebie - pomagamy Tobie i Twoim bliskim

WSPÓLNIE BĘDZIEMY:

Wymagania

  • CELE
    Realizować oczekiwane
    cele sprzedażowe

  • OBSŁUGA
    Dbać o rzetelną
    Obsługę
    Klienta

  • KLIENT
    Kompleksowo
    doradzać w zakresie
    oferowanego sprzętu

Oferujemy

ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Ostatnia aktualizacja:
02.09.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta