Specjalista ds. Systemów Biznesowych

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Utrzymanie i rozwój hurtowni danych oraz systemu klasy Business Intelligence;

  • Modelowanie i optymalizacja procesów ETL;

  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników systemu;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby klientów wewnętrznych;

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: informatyka, ekonometria lub ekonomia);

  • Doświadczenia we wdrażaniu lub rozwijaniu rozwiązań opartych o Oracle Business Intelligence (lub innych systemów klasy BI np. Microsoft BI: Reporting Services, Analysis Services, Power BI);

  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej oraz znajomość jednej lub więcej z następujących technologii lub rozwiązań: Hyperion Essbase, Oracle Data Integrator, SQL Server Integration Services, SQL Server Analysis Services, MDX;

  • Znajomości zagadnień dot. systemów klasy ERP;

  • Dobrej znajomości PL/SQL lub T-SQL, umiejętności optymalizacji zapytań;

  • Znajomości procesów i narzędzi ETL (preferowane Oracle Warehouse Builder, ewentualnie Microsoft Data Transformation Services/Microsoft Integration Services);

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań;

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Atrakcyjny system motywacyjny;

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
24.09.2017

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie