Tester oprogramowania - testy automatyczne (Cucumber)

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Tworzenie scenariuszy testów funkcjonalnych dla wszystkich komponentów aplikacji
  • Implementacja testów automatycznych BDD (Cucumber)
  • Współpraca z użytkownikami oprogramowania w celu dokładnej identyfikacji problemów
  • Współpraca z programistami w celu rozwiązania problemów
  • Analiza złożonych systemów informatycznych w celu zaprojektowania skutecznej strategii testowania

Wymagania

  • 2-3 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu procesów QA
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu infrastruktury testów automatycznych
  • Dobra znajomość frameworków do testowania - Cucumber BDD, Gherkin
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i identyfikacji przyczyn
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w formie pisemnej i przez telefon

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Selenium WebDriver
  • Podstawowa znajomość Python/Django

Oferujemy

  • Pracę w 100% zdalną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole przy międzynarodowym projekcie
  • Elastyczny czas pracy

Ostatnia aktualizacja:
25.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie