Kierownik Biura

IDES Consultants Polska Sp. zo.o.

Łódź Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • koordynowanie pracą biura i podległych Konsultantów;

  • planowanie działań podległego zespołu;

  • działania sprzedażowe- samodzielne pozyskiwanie nowych Klientów;

  • utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi Klientami;

  • sporządzanie wymaganych raportów i sprawozdań.

Wymagania

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej (kierownik, koordynator, starszy konsultant);

  • doświadczenie w sprzedaży B2B i kontaktach biznesowych;

  • orientacja na Klienta oraz umiejętność kształtowania jego oczekiwań;

  • determinacja w realizacji celów, przedsiębiorczość;

  • doświadczenie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy;

  • umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników i egzekwowania zadań;

  • czynne prawo jazdy kat. B.;

  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub Kontrakt - B2B;

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;

  • motywujące, atrakcyjne premie miesięczne zależne od wyników pracy;

  • paczki świąteczne;

  • samochód służbowy.

Ostatnia aktualizacja:
28.05.2017

Administracja biurowa, Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta