Analityk Biznesowy

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowego centrum SSC, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku Analityka biznesowego w dziale HR.

Zakres odpowiedzialności:
  • przygotowywanie szczegółowych raportów i analiz z obszaru HR;
  • tworzenie narzędzi usprawniających zarządzanie danymi;
  • nadzór nad jakością wprowadzanych danych;
  • tworzenie raportów i analiz KPI;
  • wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe;
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • doskonała znajomość programu MS Excel, w tym również makra;
  • dobra znajomość VBA;
  • dobra znajomość: Access, SQL;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz analityczne;
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, itp.
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach.

Ostatnia aktualizacja:
28.02.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja