Młodszy Specjalista ds. Exportu

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Opracowywanie i wprowadzanie zamówień klientów do systemu ERP;

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie koordynacji działań niezbędnych przy realizacji zamówień;

  • Współpraca z klientami w zakresie procedur: reklamacyjnej, zwrotu towaru i wycofania/wstrzymania produktu z rynku.

  • Wystawianie faktur VAT, faktur korygujących VAT, proforma, not korygujących, formularzy eksportowych, zamówień zwrotu;

  • Kontrola wystawianych dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym;

  • Nadzór nad terminowym obiegiem formularzy eksportowych wystawianych na podstawie zamówień klientów;

  • Zakładanie, weryfikacja i aktualizacja danych klientów w systemie;

  • Wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów, koniecznych do wyeksportowania towarów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (min. licencjat);

  • Rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową;

  • Znajomości reguł handlu zagranicznego;

  • Znajomości MS Office oraz systemów klasy ERP;

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

  • Dokładności;

  • Nastawienia na potrzeby klientów i umiejętności budowania pozytywnych relacji;

  • Nastawienia na realizację celów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;

  • Atrakcyjny system motywacyjny;

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole;

  • Umowę o pracę.

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta