Specjalista ds. administracji personalnej HR z j. obcym (m/k)

CPL JOBS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Kontakt z pracownikami i z działem HR

  • Obowiązki związane z wynagrodzeniami pracowników, zatrudnieniem, rozwiązywaniem umowy, kwestii urlopowych, świadczeń

  • Zarządzanie pocztą, odbieranie maili, przekazywanie dalej, wyjaśnianie zainstniałych problemów

  • Dbanie nad prawidłowym obiegiem dokumentacji

  • Prowadzanie sprawozdań związanych z wynagrodzeniem

Wymagania

  • Bardzo dobra/dobra znajomość jednego z języków:  francuski, niemiecki, węgierski, czeski, słowacki, hebrajski, szwedzki, duński, norweski, fiński, niderlandzki - holenderski, portugalski, włoski

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich kwalifikacji

  • Doświadczenie nie jest wymagane - dla osób na stanowisku juniorskim. Dla osób z doświadczeniem HR możliwość pracy na stanowisku Regular/Senior

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie dla znanych klientów

  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny

  • Praca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Praca ze specjalistami z całego świata i możliwość ulepszania swoich znajomości językowych

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, bilety do kina itp.)

  • Wyjścia integracyjne, wspólne wydarzenia sportowe

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry