Magazynier

Legs Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Kontrolowanie stanów magazynowych i realizowanie zamówień

  • Zarządzanie gospodarką magazynową

  • Prace załadunkowe i rozładunkowe oraz inne prace magazynowe

  • Sprawdzanie zgodności przygotowywanych zamówień

  • Obsługa urządzeń magazynowych

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT będą dodatkowym atutem

  • umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy

  • zaangażowania i odpowiedzialności na za powierzone zadania

Oferujemy

  • pracę w systemie I zmianowym

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • terminowe wynagrodzenie

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • karta MultiSport

  • premia kwartalna za brak absencji

Ostatnia aktualizacja:
29.05.2019

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja