Młodszy Administrator infrastruktury LAN/WAN z komponentami Firewall

IT CONNECT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • administracja sprzętem sieciowym różnych czołowych producentów

  • usuwanie awarii, problemów, incydentów w sieciach

  • udział w międzynarodowych projektach związanych z utrzymaniem infrastruktury sieciowej

  • możliwość realizacji samodzielnych projektów z zakresu sieci

Wymagania

  • podstawy teoretyczne z zakresu sieci - Switching, Routing, NAT, filtracja pakietów

  • umiejętność podstawowego posługiwania się systemami Windows, Linux

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z partnerami technicznymi

  • chęć rozwijania się również poza zakres sieci

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie podstawowych certyfikatów Juniper, Cisco

Oferujemy

  • możliwość awansu

  • możliwość dostosowania czasu pracy

  • zapewnienie możliwości rozwoju w zakresie różnych technologii sieciowych oraz w ramach mobilności w ramach innych obszarów infrastruktury

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

  • umowę B2B / zlecenie / o dzieło

  • możliwość dostosowania czasu pracy (oferta dla studentów)

Ostatnia aktualizacja:
24.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja