Specjalista ds. Zakupów w firmie produkcyjnej

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie pracownika do Działu Zakupów.

Zakres zadań:
  • monitorowanie poziomu zapasów towarów w magazynach zlokalizowanych na terenie Europy.
  • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z dostawcami z zagranicy i składanie u nich zamówień na produkty.
  • analiza i kontrola kosztów dotyczących zaopatrzenia.
  • monitorowanie poziomu otwartych zamówień w systemie.
  • przygotowywanie raportów KPI dla dostawców.

Wymagania

  • 0,5 – 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów zdobyte w międzynarodowej organizacji.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP.
  • dobra znajomość Excela.
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenia.
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Ostatnia aktualizacja:
29.07.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy