Młodszy Specjalista ds. Obsługi Finansowej (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Finansowej będzie odpowiedzialna za:

  • Wystawianie i zatwierdzanie zleceń sprzedaży do fakturowania;

  • Wystawianie faktur w systemie SAP;

  • Generowanie i korygowanie zamówień w systemie SAP;

  • Dbałość o odpowiedni, zgodny ze standardami firmy obieg dokumentów w dziale finansowym;

  • Ewidencja i rozliczanie kosztów;

  • Sporządzanie rejestrów faktur sprzedaży;

  • Prace archiwizacyjne;

  • Wsparcie działu finansowego w codziennych obowiązkach.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów;

  • Samodzielność, sumienność, skrupulatność;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy w dziale finansowym;

  • Mile widziana znajomość systemu SAP;

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym i dynamicznym środowisku;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Niezbędne przeszkolenie;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole oraz wsparcie ze strony przełożonego.

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2017

Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki