Specjalista ds. Zleceń Technicznych

ista Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zleceniami odczytowymi i serwisowymi

  • Zarządzanie procesem serwisowym

  • Prowadzenie gospodarki materiałowej w SAP (zamawianie towaru oraz rozliczanie)

  • Rozliczenie i fakturowanie serwisów oraz odczytów

  • Rozliczanie podwykonawców

  • Współpraca wewnętrzna z Działem Rozliczeń

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta

  • Wielozadaniowość oraz duża samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)

Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, prywatną opiekę medyczną, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego.

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2017

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta