Quality Specialist (System & Specification Specialist)

SWM Poland

Stryków

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Opracowanie i przygotowanie dokumentacji produktu w oparciu o wytyczne klienta dla procesu produkcyjnego oraz logistycznego,

  • Zapewnienie spełnienia wymagań klientów dotyczących wyrobu gotowego oraz półwyrobów i komponentów użytych do jego wyprodukowania,

  • Zdobywanie, weryfikacja, kontrola i aktualizacja specyfikacji i wymagań od klienta,

  • Raportowanie o błędach oraz ich eliminacja/ usprawnianie systemu,

  • Nadzór i koordynowanie transferu nowego produktu pod kątem specyfikacji, zapewnienie spójności nowych produktów, utrzymywanie standardów,

  • Analiza wyników z systemów jakościowych,

  • Nadzór nad zakładaniem itemów produkcyjnych w systemach operacyjnych i jakościowych, nadzór nad dokumentacją dotyczącą specyfikacji klienta i produktu (DCA, etykiety, itp.),

  • Inicjowanie i zapewnienie szkolenie z zakresu korzystania i wykonywania operacji systemowych w systemach operacyjnych i jakościowych dla obszarów produkcyjnych i działu jakości,

  • Wspieranie obszarów produkcyjnych mające na celu uzyskanie i poprawianie ich wyników.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, związane z zarządzaniem procesowym,

  • Znajomość pakietu MS Office, głównie Excel, programu Outlook , mile widziana znajomość narzędzi statystycznych (np. Minitab),

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji , umiejętność pracy w grupie, autoprezentacji a także zdolność do przeprowadzania bądź wspierania powierzonych projektów,

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym, francuski lub niemiecki mile widziany.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Prywatną opiekę medyczną ,pakiet sportowy i inne benefity.

Ostatnia aktualizacja:
29.09.2017

Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja