Kierownik Operacyjny

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie realizacji zadań finansowych, jakościowych i operacyjnych przypisanych do podległego obszaru;

  • Ciągłe usprawnianie procesów, w tym produkcyjnych w celu poprawy obsługi klientów, wzrostu wydajności, redukcji kosztów i poprawy jakości;

  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji oraz współpracy z pozostałymi komórkami organizacyjnymi;

  • Rozwój systemów zapewniających poprawę bezpieczeństwa pracy;

  • Dbanie o terminową realizację planów produkcyjnych;

  • Zapewnienie wymaganej jakości produkowanych wyrobów;

  • Nadzór nad realizowanymi zadaniami inwestycyjnymi;

  • Współodpowiedzialność za profesjonalną obsługę i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil mechaniczny lub elektryczny);

  • 6 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym o podobnym profilu;

  • Wiedza z zakresu zarządzania operacyjnego zakładem produkcyjnym;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi z obszaru planowania, logistyki produkcji i zarządzania produkcją;

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing;

  • Doświadczenie związane z zarządzaniem, motywowaniem oraz rozwojem podległego zespołu;

  • Wysoka determinacja w osiąganiu postawionych celów;

  • Umiejętność sprawnego zarządzania priorytetami;

  • Znajomość systemu SAP – mile widziana.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
27.12.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja